Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka bërë një selfie por aq bukur duket ajo saqë menjëherë fotoja është bërë virale në internet.

Ajo ka postuar një foto ku tregon gjoksin e saj gjatë ushtrimeve në palestër.

E derisa ne jemi mësuar ta shohim atë me të dashurin e saj Alex Rodriguez, por ja që kësaj radhe ajo na jep një pasqyrë tjetër të saj.

Jennifer duket aq e freskët dhe e bukur duke treguar se ende është njëra prej divave kryesore të skenës botërore.