Ajo është shoqe e ngushtë e Kim Kardashianit.
Dhe, sikurse shoqja e saj, edhe Larsa Pippen ka të pasme bombastike.

Ylli televiziv 44-vjeçar është kujdesur që t’i ekspozojë ato sa më shumë në plazh, e veshur me bikini rozë mjaft seksi.

Çuditërisht, Kim është shfaqur e mbuluar, teksa luante me mikeshën e saj.