Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë çift i dashur për publikun.

Naim Abazi dhe Mihrije Braha njihen për shumë projekte muzikore, të cilat janë pritur mirë nga fansat e tyre.

Së fundi, çifti ishin mysafir në emisionin “Shiko kush Luan”, meqë rast Naimi zbuloi një sekret të Mihrijes.

Këngëtari tregoi publikisht se Mihrija ka një nishan në zonën intime.

Kujtojmë që Mihrija dhe Naimi kanë 23 vite bashkë dhe nga martesa e tyre kanë një djalë, Platorin.