Albërija vjen sërish provokuese.

Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë në pjesën e belit.

Alberia ka vite në skenë, kurse komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. 43 vjeçarja mahnit edhe njëherë me pamjen.