Ajo u ka bërë thirrje fansave dhe të famshmëve të tjerë që t’i bashkohen sfidës së saj 10 ditore pa sheqer dhe pa karbohidrate.
Por duket se edhe vetë Jennifer Lopez kishte nevojë për pak motivim, përderisa ditët e regjimit të saj strikt po vinin drejt fundit.

49-vjeçarja postoi një foto frymëzuese në Instagram, duke treguar trupin e saj mahnitës, transmeton Gazeta Express.

Në foto, Jennifer pozoi pranë një oxhaku, veshur me pantallona të jogas.