​West Hami dhe Liverpooli janë duke barazuar 1-1 në London Stadium

Të parët në epërsi kaluan mysafirët me golin e Sadio Mane, në minutën e 22’, kurse gjithçka barazoi Michail Antonio në minutën e 28, shkruan Gazeta Express.

Por, duket se goli i realizuar nga Mane, nuk ishte i rregullt.

Në Twitter janë duke qarkulluar pamje të shumta ku duket qartë se James Milner ishte në pozicion jashtë loje para se të pasojë atë te Mane, por gjyqtari anësor ishte i pozicionuar gabimit dhe nuk e vërejti këtë.

Kur po rrjedh minuta e 70’, rezultati vazhdon të jetë 1-1.

 

 

https://twitter.com/NanaQwofy/status/1092529066782138368/photo/1