Futbollisti i ri shqiptar, Edon Zhegrova, po shijon më së miri aventurën e tij të re në Zvicër.

Duket se të ardhurat e mira nga futbolli, ia kanë mundësuar 20-vjeçarit që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze.

Së fundmi, ai u ka prezantuar fansave të tij në rrjetet sociale, veturën më të re që ka sapo e ka blerë.

Bëhet fjalë për një makinë të llojit “Mercedes C Class Coupe”, prodhim i vitit 2018.