Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Së fundi, Ermali ka sjellë një fotografi me Arianën, të dy duken aq të lumtur pranë njëri-tjetrit. Para pak javësh, këngëtari ka zbuluar se po bëhen prindër për herë të katërt.