Më në fund është publikuar kënga e shumëpritur e motrave Istrefi.

“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes shqiptare, Nora dhe Era Istrefit, të cilin e kanë shoqëruar me një video interesante.

Dy këngëtaret shfaqen shumë tërheqëse dhe seksi në video.