Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje.

Përmes disa fotografive ku disa momente të bukura të Majk dhe Roan, ai ka treguar për rëndësinë që ka i biri në jetën e tij.

“Çdo sen që kom me arrit në jetë, kom me bo veç me të pa ty të lumtur, ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e bukur … urime ditëlindja e 2, zemra e babit, Zoti të bekoftë” ka shkruar Majk.