Kinsey Wolanski është bukuroshja ruse e cila ka rrëmbyer vëmendjen e miliona shikuesve gjatë ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve.

Ndërsa e gjithë bota ishte në ankth për lojën që po zhvillohej mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, Kinsey hyri në fushë në bikini, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Menjëherë pas gafës, për vetëm brenda një nate numri i ndjekësve në llogarinë e Instagramit të bukuroshes është rritur ndjeshëm.
Nga 300 mijë sa ishin para skandalit, ajo e çoi në dy milionë numrin e ndjekësve të saj për vetëm vetëm 12 orë.

Aktualisht, në rrjetin social Instagram nuk figuron profili zyrtar i modeles Kinsey Wolanski me miliona ndjekësit e saj, kjo pasi Instagrami ka lajmëruar se faqja është bllokuar ose fshirë krejt.

Aktualisht, në rrjetin social Instagram nuk figuron profili zyrtar i modeles Kinsey Wolanski me miliona ndjekësit e saj, kjo pasi Instagrami ka lajmëruar se faqja është bllokuar ose fshirë krejt.