Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me xhinse, bluzë të bardhë si dhe xhaketë