13 C
Pristina
16 Tetor, 2018 - 17:02:10
Ballina Autorët Postime nga dardaniapost

dardaniapost

9015 POSTIME 0 KOMENTET
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Kapen keq Baton Haxhiu dhe Labinot Tahiri, shikojeni përplasjen e plotë!

Hyrja në emisionin e fundit, bëri që të përplaset, deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri me drejtorin e Klan Kosovës, Baton Haxhiun. Haxhiu, deputetin...