13 C
Pristina
20 Maj, 2019 - 07:44:15

Babai e vret të birin sepse të dashurës së vet s’i pëlqente prania e...

Një burrë është deklaruar i fajshëm për vrasje pa paramendim në lidhje me vdekjen e të birit të vet trevjeçar, për të cilin ka...

Burri lejon gruan të bëjë seks me të tjerë për 1 vit

50-vjeçarja Robin Rinaldi do të mund të ishte një grua e përkushtuar në familje gjatë fundjavave, por ajo i kalon këto dy ditë me...

Djali që njeh 30 gjuhë

Çdo vit në Berlin zhvillohet një takim mes protagonistësh poliglotë, personat të cilët flasin më shumë se pesë gjuhë. Studimi që në vegjëli i...

Thoshte se ishte Zot dhe bënte seks me pemën

Një burrë australian nën efektin e drogës është arrestuar pasi bëri seks me një pemë, i tha policëve se është Zoti dhe tentoi të...

Numri ters i telefonit: Kushdo që e kishte mbajtur, kishte vdekur!

Besoni ose jo, por ka shenja të ndryshme të cilat u tregojnë se ju së shpejti mund të vdisni dhe ju nuk i shihni...

Taksixhiu i ndershëm, gjen “thesarin” por e kthen

Një taksixhi i ndershëm ka bërë një shok përjetë pasi i ktheu çantën një pasagjeri që e kishte harruar në sediljen e pasme të...

Ja fjalëkalimet që s’duhen përdorur se vidhen më lehtë

Fjalëkalimi konsiderohet ende nga shumica, më shumë si një pengesë në hyrjen e menjëhershme në një shërbim në internet sesa si një sistem për...

Mësuesja që kishte lidhje me 3 nxënës

Një mësuese anglishteje është nën akuzë pasi mendohet se kishte lidhje të papërshtatshme me tre nxënës, 18 vjeç. Nicole McDonough nga Mount Olive në SHBA,...

Gjobitet pse i tha gruas “nuk të dua”

Një burrë në Turqi është gjobitur pasi i tha gruas së tij “nuk të dua”. Një gjykatë Apeli në Turqi tha se këto komente të...

Gjykatësja: Hiqe shaminë që të nis gjykimin

Një gjykatëse në Kanada i tha një myslimaneje se duhet të heqë shaminë, që ajo të nisë shqyrtimin e çështjes. Gjykatësja Eliana Marengo i tha...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Kelmendi thotë se e kupton Flora Brovinën sa i përket fotografisë...

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka thënë se e kupton deputeten e PDK-së, Flora Brovina se...