13 C
Pristina
22 Maj, 2018 - 17:38:45

Pamje të aksidentit në Pejë ku u lënduan 31 persona

Aksidenti i cili ka ndodhur të shtunën pasa mesditës ka rezultuar me 24 persona të lënduar. Kallxo.com ka mësuar se të lënduarit në aksidentin në...

Ky është Horoskopi i ditës për sot!

Dashi Do të jetë një atmosferë mjaft entuziaste sa i takon dashurisë, ku do të gjeni shumë arsye për të qenë të lumtur. Ata që...

Prej nga rrjedh fjala “Dellë”

Ndoshta ju ka rastisur që të dëgjoni rininë e Kosovës duke përmendur gjatë bisedave fjalën “dellë”. Këtë fjalë mund ta keni dëgjuar edhe nëpër...

Historia e pabesueshme e plakut nga Korisha: Luftoi me arushën për ta mbrojtur djalin...

Pas vetës mbanë gjithmonë një sëpatë. Me të fle, e madje edhe rruan mjekrën. Por për gjithë këtë punë, plaku nga Korisha e Prizrenit...

Shumica e konsumojnë duhanin, por a e dini se si prodhohet?

Sot duhani është mjaft i konsumuar, jo vetëm në Kosovë po mbarë botën. Duhani ka shumë efekte negative, por vazhdon të mbetet si ndër produktet...

Shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet t’u zini kurrë besë

Të gjithë njerëzit gënjejnë, madje predikohet se gënjeshtrat e bardha janë të pranueshme. Në të vërtetë ekzistojnë dy kategori njerëzish, ata që gënjejnë për...

Për 12 javë fotografoi vetën për ta dokumentuar procesin e dobësimit (Video)

Një djalë i ri ka arritur ta transformoj trupin e tij për vetëm 12 javë, dhe këtë proces e ka filmuar në një video...

Mjekët: Ja sa vite diferencë duhet të ketë midis fëmijës së parë dhe të...

A e keni pyetur ndonjëherë veten se sa duhet të jetë diferenca mes fëmijës së parë dhe të dytë? E nëse sapo keni bërë fëmijën...

Ja shenjat që tregojnë që keni gjetur dashurinë e vërtetë

Mund të thuash se e dashuron vërtet dikë, vetëm nëse e njeh dhe e vlerëson për gjithë virtytet dhe veset e tij. Gjatë jetës ne...

“Jam shtatzanë, dhe besoj ti je babai fëmijës”, mesazhi që shkoi në duart e...

Një vajzë zbuloi se ishte shtatzanë dhe I dërgon një mesazh në celular një djali të quajtur Aiden ku I thotë që është shtatzanë...
5,370FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8504
CHF
0,8508
GBP
1,1410
SEK
0,0975
NOK
0,1049
DKK
0,1343
CAD
0,6605
AUD
0,6402

Artikujt e Fundit

Rrëfimi i kosovarit që mbyti me thikë ish-gruan e tij

I dyshuari i cili mendohet se ka vrarë ish gruan e tij në lagjen vjeneze Favoriten, ka pranuar të rrëfehet përpara organeve të drejtësisë....