13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:43:18

Një çift gjen një kuti sekrete të vitit 1951 dhe ajo i ndryshoi jetën...

A është normale të gjesh një kuti të mbushur me dollarë? Ky çift amerikan u bekua me një fat të tillë dhe më besoni...

Gjashtë shenja horoskopi për të cilat yjet thonë që janë gjeni

Ka ardhur koha që të matni IQ-në tuaj astrologjike. Gjykuar sipas Mensa-s, gjeni është ai i cili arrin të fitojë 98 pikë në testin e...

Nëse dëgjoni këtë emër në avion, dijeni se aty ka vdekur një person

Aeroplanët transportojnë miliona udhëtarë në mbarë botën çdo vit, por gjithashtu ata bartin edhe mijëra udhëtarë të vdekur. Dhe pasi që disa pasagjerë mund të...

Beqares i bie “bingo”, martohet me milionerin me një shikim , e zbuloi pas...

Një 32-vjeçare, e cila nuk kishte pasur fat në dashuri u kurorëzua në martesë me një milioner, fakt të cilin e zbuloi vetëm pas...

Sa kushton dashuria? Shesin gratë për 10,000 dollarë (Video)

Dashuria është ndjenja më e madhe që përjeton njeriu, por jo gjithmonë lidhjet janë të mbushura me dashuri. Sa kushton dashuria?! Dashuria nuk matet dhe...

WhatsApp nuk do të funksionojë më në këto platforma mobile

WhatsApp mori disa veçori të reja këtë vit për të përmirësuar përvojën e përdoruesit në Android, iOS dhe ueb. Por për disa përdorues, kjo...

Njerëzimi do të zhduket më 2100, thonë shkencëtarët

Deri në fund të shekullit, frikësohet se do të shtohet aq shumë sasi e karbonit në oqeane sa që planeti do të jetë në...

Kafshimi i gjarprit i merr jetën një gruaje shtatzënë

Një 3-vjeçar ka mbetur jetim, pasi që nëna e tij e cila ishte shtatëzënë u kafshua dhe vdiq nga helmi i gjarprit, shkruan Daily...

9 gjëra të çmendura që i bën trupi juaj derisa ju jeni në gjumë

Ju e dini që ju duhet të merrni tetë orë gjumë një natë, por çfarë po ndodh në trupin tuaj gjatë asaj kohe? Mjaft...

Ishulli ku do të ketë vetëm femra

Një biznesmene amerikane po ndërton një resort në një ishull në Finlandë ku do të jetë i hapur vetëm për femra dhe nuk do...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...