13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:39:32

Snowden: Përmes një SMS-i qeveria fiton qasje në fotot, mesazhet dhe çdo gjë që...

Edward Snowden njihet sikur njeri i cili sjell në publik informacione të cilat “nuk supozohet të dihen”. Ai asnjëherë nuk heziton të na mahnitë me...

Doni të bëheni të pasur? Bëjeni menjëherë këtë gjë

A nuk jeni në gjendje të paguani borxhet tuaja? Të ardhurat tuaja nuk janë të mjaftueshme për të kaluar muajin? Shumë nga njerëzit kanë...

Këto janë fuqitë tuaja sipas shenjës së horoskopit!

Çdo shenjë e zodiakut ka fuqinë përkatëse, ashtu sikurse dhe aftësinë dalluese nga të tjerat. Edhe pse mund të mos besoni tek horoskopi i përditshëm,...

Prej 3 muajsh në burg, por Ballist Morina bëhet baba, por habit me emrin...

Ismail Morina, i quajtur ndryshe dhe si Ballisti, aktualisht ndodhet në burg prej tre muajsh në Dubrovnik në Kroaci. Ai është duke pritur urdhërin...

Një femre nuk i duhen 200 vjet për t’u bërë grua, ky udhëzues i...

Një udhëzues i vockël për të mësuar se kush ishte zonja dhe gruaja e përsosur: në 1955, një botim i tillë nuk konsiderohej absurd,...

Nga i njëjti baba dhe e njëjta nënë, ndërsa fëmijët plotësisht të ndryshëm

Për çfarë arsye fëmijët dallojnë aq shumë, edhe pse të njëjtët prindër i edukojnë. Duke u nisur nga supozimi që i kanë edukuar në të...

E bukura dhe bisha, Luana Vjollca na prezanton me bishën e saj (Foto)

Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe numëron një numër të madh fansash të cilëve di çfarë t’ju dhurojë. Luana shquhet për...

Ja cila është arma juaj e fshehtë, sipas shenjës së horoskopit

Secila shenjë ka ndonjë karakteristikë më ndryshe të veten. Kuptojeni se cila është arma e fshehtë e secilës shenjë të horoskopit. DASHI Burimi i energjisë është...

Fotografja gjen shtëpinë e braktisur në pyll – hap derën dhe merr goditjen e...

Kjo është një histori e Leslie David nga Ontario, Kanada, e cila është një grua në ndjekje për aventura. Përveç kësaj, Leslie është një fotografe...

E konfirmuar, këto do të jenë shenjat më me fat për vitin 2018

Në vitin 2018 Saturni kalon në shenjën e bricjapit edhe do të qëndrojë aty gjatë gjithë vitit. Për këtë arsye sjell edhe ndryshimet e...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...