13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:41:19

Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë, nuk do mund të...

Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë, nuk do mund të besoni çfarë është (Video) Autori: Lajmi.net Fun, Kuriozitete18:11, 10 September 2017 Kur...

Shikoni këtë foto dhe kuptoni se a jeni i stresuar

Stresi godet pa pardon, si të moshuarit ashtu edhe të rinjtë, duke shkaktuar sëmundje të ndryshme që vrasin. Profesori japonez, Akioshi Kitaoka ka zbuluar...

Gruaja e verbër e cila ‘parashikoi’ 9/11, Brexit dhe ISIS ka edhe dy parashikime...

Një grua e verbër, e cila me sa duket parashikoi 9/11, rritja e ISIS dhe Brexit thuhet se ka parashikuar dy ngjarje të mëdha...

Fëmijës 9 muajshe i jepet lamtumira e fundit, por veprimi i Dados habiti të...

Ne e konsiderojmë veten të lumtur nëse marrim dadon më të mahnitshme për të na ndihmuar. Shumica e dadove marrin punën e tyre shumë seriozisht...

Bashkëshorti i feston ditëlindjen por ja sa është më e vjetër Aurela Gace se...

Këngëtarja Aurela Gace ka kohë që është martuar. E nga martesa me Skerdin ajo ka dy fëmijë, me të cilët po jeton ditët më të...

Si dukej në fillimet e saj Luana Vjollca, foto që ajo nuk do të...

Luana Vjollca sot është sinonim i një prezantuese seksi që ka një platformë të madhe ndjekësish në rrjete sociale. Megjithëse është dalluar gjithmonë si një...

Gruaja më e suksesshme e historisë që emrin e saj e mori një epokë...

Viktoria (1819-1901), mbretëreshë e Britanisë së Madhe dhe Irlandës, ishte gruaja më e suksesshme jo vetëm në historinë britanike por edhe atë botërore, me...

Tiparet e personalitetit “Alfa” ja 12 gjërat që vetëm këta njerëz i bëjnë

Personalitetet alfa, beta dhe omega janë zakonisht të rezervuara për studimin e kafshëve. Në mesin e kafshëve, individi alfa është udhëheqësi i grupit. Të qënit...

Në sytë e këtij fëmije shteti yt ka dështuar zoti Rama!

Nga Manjola Bregasi- Një nënë që përpiqej të ushqente fëmijën e saj 1 vjeç me një biberon të zbrazur. Është kjo skena që më bëri...

Fotografi nga Kalifornia përshkruan Shqipërinë përmes 12 fotove (Foto)

Një fotograf nga Kalifornia, Nick St. Oegger, ka realizuar një set fotosh në Shqipëri në pjesë të ndryshme të territorit të saj. Konkluzioni i fotografit...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...