13 C
Pristina
20 Janar, 2019 - 17:47:39

50 kuriozitete të rralla nëpër botë

Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër Botë. Disa mbesin mister kurse disa të tjera shpjegohen në mënyra të ndryshme, më...

Rrahja e vajzave në Prishtinë (VIDEO)

https://www.facebook.com/Kosalbi/videos/1382120021905681/ Rrahja e vajzave në mes të Prishtinës .

Si është formuar dielli

A e dini se dielli filloi të shndritë rreth pesë miliardë vjet më parë dhe se që nga atëherë na ngrohë çdo ditë pa...

Ja çfarë bëjnë burrat kur gratë bëjnë shoping (Foto)

Tashmë nuk është ndonjë gjë e re! Meshkujt nuk preferojnë të bëjnë blerje percjell Dardaniapost.com. Por ky koleksion me foto tregon se çfarë heqin të shkretët...

Sjelljet paralajmëruese të ndarjes

Shumë marëdhënie romantike , fillojnë të humbasin alegrinë e tyre dhe kthehen në rutinë . Nëse ju si çift nuk përpiqeni ti rregulloni parregullsitë...

Pse burrit mund t‘i duken gratë e tjera më të bukura se gruaja e...

Një burrë kishte ra pikërisht në këtë telashe, ai më nuk e njihte as veten e tij, pse ky ndryshim kaq i madh në...

E punësuan për të pastruar shtëpinë , filluan t’u mungonin vlera të mëdha pasurie

Cliff dhe Paris Bradley kishin punësuar Maxine Ferran për të pastruar shtëpinë e tyre 2milionëshe , duke e paguar atë 50 funta në javë...

Ja cilat janë shenjat më të fuqishme të horoskopit

1- Dashi- 21 mars-20 prill Shenja e Dashit është një prej shenjave më të forta të zodiakut. Njerëzit e kësaj shenje janë plot me energji...

Incident i pazakonshëm: Adoleshenti hapi derën e sigurisë së aeroplanit dhe u hodh në...

Një adoleshent nga Amerika ka habitur personelin e aeroportit në San Francisko, kur ai hapi derën e e sigurisë në aeroplan pas uljes dhe...

Milaim Zeka takohet me anëtarë të familjes Rugova, tregon lajmin e madh!

Deputeti i zgjedhur nga Nisma, Milaim Zeka ka takuar sot Mendim Rugovën dhe Blerina Kllokoqin-Rugovën, djalin dhe rënë e presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugovës. Sipas...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Thaçi thotë se edhe Rusia përkrah marrëveshjen Kosovë-Serbi që përfshin shkëmbimin...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë të gjatë për agjencinë austriake të lajmeve ‘APA’, ka folur për marrëveshjen finale me Serbinë. Ai ka...