13 C
Pristina
19 Qershor, 2019 - 09:19:57

Ja çfarë bëjnë burrat kur gratë bëjnë shoping (Foto)

Tashmë nuk është ndonjë gjë e re! Meshkujt nuk preferojnë të bëjnë blerje percjell Dardaniapost.com. Por ky koleksion me foto tregon se çfarë heqin të shkretët...

Sjelljet paralajmëruese të ndarjes

Shumë marëdhënie romantike , fillojnë të humbasin alegrinë e tyre dhe kthehen në rutinë . Nëse ju si çift nuk përpiqeni ti rregulloni parregullsitë...

Pse burrit mund t‘i duken gratë e tjera më të bukura se gruaja e...

Një burrë kishte ra pikërisht në këtë telashe, ai më nuk e njihte as veten e tij, pse ky ndryshim kaq i madh në...

E punësuan për të pastruar shtëpinë , filluan t’u mungonin vlera të mëdha pasurie

Cliff dhe Paris Bradley kishin punësuar Maxine Ferran për të pastruar shtëpinë e tyre 2milionëshe , duke e paguar atë 50 funta në javë...

Ja cilat janë shenjat më të fuqishme të horoskopit

1- Dashi- 21 mars-20 prill Shenja e Dashit është një prej shenjave më të forta të zodiakut. Njerëzit e kësaj shenje janë plot me energji...

Incident i pazakonshëm: Adoleshenti hapi derën e sigurisë së aeroplanit dhe u hodh në...

Një adoleshent nga Amerika ka habitur personelin e aeroportit në San Francisko, kur ai hapi derën e e sigurisë në aeroplan pas uljes dhe...

Milaim Zeka takohet me anëtarë të familjes Rugova, tregon lajmin e madh!

Deputeti i zgjedhur nga Nisma, Milaim Zeka ka takuar sot Mendim Rugovën dhe Blerina Kllokoqin-Rugovën, djalin dhe rënë e presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugovës. Sipas...

Gjërat të cilat janë më të mira për lumturinë tuaj sesa burri ideal

Shumica e njerëzve janë të bindur se lumturia e vërtet përfshin të martuarit me burrin ideal dhe për të pasur fëmijë. Megjithatë në realitet ka...

Monedhat e imta nga pagesat, i shfrytëzoi për rregullimin e dyshemesë së sallonit (Foto)

Rich Holtham është pronari i një salloni për prerjen e flokëve në Dudley të West Midlands, që gjeti një ide të mrekullueshme për largimin...

Fotografi i përkushtuar të kapte imazhet, nuk u largua nga dreri që e godiste...

Është hedhur në internet një video e realizuar në Shtetet e Bashkuara, që e tregon fotografin e paidentifikuar i cili ri ulur poshtë një...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

‘Millions of dollars later, we’re finally home. I get to spend...

“It took us a little while to get pregnant. Luckily, we were the first of our friends to start trying. I wasn’t constantly slapped...