13 C
Pristina
20 Qershor, 2019 - 09:33:54

Shikojeni se si e shëron kancerin ky pastor (Foto)

Kemi parë edhe në mediat shqiptare lajme për ilaçe dhe kura çudibërëse ndaj kancerit. Por ndërsa mediat ‘tallen’ më të sëmurët e gjorë, një pastor...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

‘Millions of dollars later, we’re finally home. I get to spend...

“It took us a little while to get pregnant. Luckily, we were the first of our friends to start trying. I wasn’t constantly slapped...