13 C
Pristina
20 Janar, 2019 - 17:49:07

E shkel autobusi, por shikoni si shpëton

Ky është momenti i pabesueshëm kur autobusi e shkelë një grua në rrugë, por prapëseprapë shpëton. Videoja, e publikuar në Facebook, është shembulli më i...

Prezantueses i del gjoksi live në TV

Një prezantuese moti pati një moment të pakëndshëm live në TV, pasi një çrregullim me veshjen i shfaqi asaj gjoksin. Vallëzimi dhe shfaqja e pjesëve...

E ngacmonte femrën seksi, por e pëson keq

Ky është momenti kur një djalë që po bënte vallëzimin e Fortnite, e pëson keq nga një femër para tij. Në video, femra seksi shihet...

Videoja që është bërë virale kudo, por ja pse njerëzit e kanë kritikuar këtë...

Nuk është turp t’i japësh gji fëmijës në ambiente publike, aq më tepër t’ju japësh mesazhe të rëndësishme nënave të reja për këtë gjë. Por,...

Apeli drithërues i fëmijëve sirianë drejtuar gjithë botës: Mos na lini të vdesim!

Apeli drithërues i fëmijëve sirianë drejtuar gjithë botës: Mos na lini të vdesim!   https://www.facebook.com/OfficialLEXO/videos/2206238746054816/

Kamera e fshehur “hot” që i ka cak çiftet

Një kamerë e fshehur mjaft provokuese është realizuar së fundmi. Aty shfaqet një femër hot që cak me veprimet e saj i ka çiftet. Se çfarë...

E përdor të dashurën e tij për ushtrime, por çifti tjetër…

Një video interesante po qarkullon në Facebook. Aty shihet një burrë teksa e përdor gruan e tij për të bërë ushtrime të trupit. Por, pjesa më...

Ja sa duhet të flenë fëmijët sipas moshës

Sfida e një prindi, sidomos nënës, është vënia në gjumë e fëmijëve. Mjekët thonë se mbajtja e një orari të caktuar për fjetjen e fëmijëve,...

Aeroplani xhirohet duke ateruar, por ajo që i ndodh i frikëson të gjithë

Një video e publikuar në Facebook shfaq një aeroplan teksa ateron. Aeroplani me 146 pasagjerë po ateronte dhe ishte duke u xhiruar kur ndodhi një...

Këto 10 gjëra të çmendura ndodhin veç në Dubai

Dubai është me të vërtetë vendi më i pazakonshëm në botë. Përveç se ka ndërtesa marramendëse, ka edhe njerëz të cilët bëjnë gjëra të...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Thaçi thotë se edhe Rusia përkrah marrëveshjen Kosovë-Serbi që përfshin shkëmbimin...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë të gjatë për agjencinë austriake të lajmeve ‘APA’, ka folur për marrëveshjen finale me Serbinë. Ai ka...