13 C
Pristina
19 Nëntor, 2018 - 13:50:43

Rrahja mes vajzave në WWE që po merr miliona klikime

Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta të fushave tjera...

Njihuni me çiftin që nuk bën dashuri prej 3 vitesh, por cila është arsyeja?

Një çift shumë i dashuruar tha se seksi nuk është pjesë e marrëdhënies së tyre 4-vjeçare dhe se nuk kanë ndërmend të ndryshojnë mendim....

80 vjeçari ekspozon super femrën e tij, shikoni si reagojnë njerëzit

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se të gjithë...

Më këtë datë bllokohet interneti në tërë botën, kjo është arsyeja

Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet “zona e sigurisë” si proces për të rritur...

Për dy muaj fiton 10 mijë dollarë, kjo është puna me e mirë në...

Mund të konsiderohet puna më e mirë në botë. Bëhet fjalë për të bërë ski për dy muaj në tre kontinente, kundrejt shumës prej...

7-vjeçari trishton prindërit, shikoni çfarë bën me gjarpërinj

Një 7-vjeçar i ka lënë prindërit e tij të tmerruar, duke u “miqësuar” me tre gjarpërinj vdekjeprurës. Ai i mban në qafë ata, luan me...

Momenti kur mysafri e puth gazetaren në buzë në transmetim direkt!

Një i ftuar ka puthur në buzë gazetaren që jep lajmet e edicionit të mbrëmjes në Tgr Puglia, Itali. Gene Gnocchi, i ftuar në studio...

Talenti që “imiton” Bruce Lee-n, do shkriheni së qeshuri

Shumë nga ne kemi talente të ndryshme. Por, talenti i këtij emisioni nuk duket të jetë imitimi i Bruce Lee sa është guximi. Ai shkoi në...

Kështu e mbron pastori gjerman pronarin e tij

Qentë janë kafshë të pabesueshme. Ata janë me të vërtetë miqtë më të mirë të njerëzve, miqësi kjo që është kultivuar përgjatë shekujve. Raca të...

Pas 7 viteve burg po e festonte lirinë, por vritet midis lokali

Mafiozi rus, Aleksandar Žestokov është vrarë në festën e lirimit të tij nga burgu.   Udhëheqësi i grupit kriminal nga Novokuznetsk shkoi në një lokal për...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Koalicioni parazgjedhor LDK-LVV i domosdoshëm, ky duhet me qenë kryeministër

Profesor Dr. Binak Maxharraj thotë së një koalicion parazgjedhor LDK-LVV është i domosdoshëm. Ai thotë se për ta çuar PDK-në në shtëpi duhet një koalicion...