13 C
Pristina
22 Maj, 2018 - 17:37:42

Femrat zbulojnë se sa duhet të zgjasë mashkulli në shtrat

Sipas studimeve, një marrëdhënie seksuale zgjat nga 33 sekonda deri në 44 minuta, ndërsa kohëzgjatja mesatare është 5,4 minuta. Por, sa do të donin femrat...

Gjuajtje me armë në Prishtinë

Policia e ka konfirmuar rastin. Sipas zëdhënësit të Policisë, Agron Borovci, rreth orës 18:30, Policia ka marrë një informacion në lidhje me një gjuajtje me...

Çfarë i ndez meshkujt, femrat duhet ta lexojnë…

Të gjithë jemi të ndryshëm, por ekzistojnë disa dëshira dhe nevoja të cilat na lidhin. Një nga to është seksi. Mirëpo, ekzistojnë mijëra vogëlsira...

Po bëhen 24 orë nga aksidenti në Lepenc, po vazhdojnë kërkimet për dy policët...

Por ndonëse po bëhen 24 orë që nga aksidenti i tyre, ende nuk dihet asgjë për fatin e dy policëve të cilët u aksidentuan...

6 gabimet që meshkujt i bëjnë gjatë puthjes, dhe që femrat i urrejnë

Këto janë 6 gabimet që meshkujt zakonisht i bëjnë gjatë puthjes, të cilat nuk duhet t’i bëni më: 1.Frymëmarrja e keqe Sigurisht, askush nuk dëshiron një...

“Më ftoi për darkë dhe bëmë seks në makinë, por ai tashmë më thotë...

Një grua 27-vjeçare ka rrëfyer lidhjen e saj ajshtëmartesore me një koleg. Një lidhje e cila vazhdoi pas një darke romantike. Mirëpo tashmë vajza...

Femrat kanë zgjedhur: Këto janë 10 pozat seksi më të mira (Video 18+)

Dama të dashura, këto janë pozat të cilat çdo mashkull do ta çojnë në qiellin e shtatë, ndërkaq juve do t’ju ofrojnë kënaqësi dhe...

Kam fjetur me gruan e ëndrrave të mia, por është mamaja e shokut tim

Kisha parë fotot e familjes së tij, por nuk isha i përgatitur për brunen që erdhi për vizitë. Shoku im i dhomës së ndarjes së...

8 gjerat që burri i bën vetëm me gruan që dashuron!

​Burrat dhe gratë kanë mënyra të ndryshme për të treguar që kujdesen për tjetrin. Nëse një burrë është i gatshëm të shfaqë publikisht dashurinë për...

Nuk shkoi në udhëtim se s’kishte para, ajo që bëjnë miqtë do ju shkrijë...

Historia magjepsëse e një grupi miqsh që vendosën të pushonin në Kankun dhe nuk e harruan mikun e tyre që qëndroi në Buenos Aires,...
5,370FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8504
CHF
0,8508
GBP
1,1410
SEK
0,0975
NOK
0,1049
DKK
0,1343
CAD
0,6605
AUD
0,6402

Artikujt e Fundit

Rrëfimi i kosovarit që mbyti me thikë ish-gruan e tij

I dyshuari i cili mendohet se ka vrarë ish gruan e tij në lagjen vjeneze Favoriten, ka pranuar të rrëfehet përpara organeve të drejtësisë....