13 C
Pristina
21 Shtator, 2018 - 06:38:07

Cila është më e keqe: Të flini të uritur apo të hani gjatë natës?

Thuajse të gjithë e kemi përjetuar këtë: Është ora 22:30 dhe ju kanë mbetur 30 minuta për të përfunduar emisioni i preferuar para se...

Iu ndërrua bebja në spital, e mori vesh pasi..

Një nënë krenare e përkund me dashuri beben e saj, derisa që të dyja i buzëqeshin njëra-tjetrës me një gëzim të madh. Shikimi i bebes...

A e zgjidhni dot këtë enigmë vetëm me 3 lëvizje?

Ky është një puzzle për trurin dhe është bërë hit në internet. Ai përfshin 12 kruese dhëmbësh. “Daily Mail” shkruan se enigma “mashtruese” është publikuar...

Pesë gënjeshtrat që jua thotë i dashuri – dhe kuptimi i tyre

Të gjithë gënjejnë. Femrat gënjejnë për peshën, meshkujt për gjatësinë, të gjithë gënjejmë për diçka. Këto gënjeshtra të vogla nuk e lëndojnë askënd, por cilat...

Insiston se kishte brekë, fansat skeptikë, çfarë mendoni ju?

Amber Turner për të shkuar në një klub nate në Eseks, kishte veshur një fustan vërtetë provokues, transmeton Zeri.info. Aktorja dhe këngëtarja britanike, për...

Përse femrat i preferojnë partnerët më të gjatë?

Derisa më shumë se 50% e femrave instinktivisht kanë refuzuar lidhjet me meshkujt më të shkurtër se vetë ato, kjo gjë do t’i pengonte...

6 gabimet që meshkujt i bëjnë gjatë puthjes, dhe që femrat i urrejnë

Këto janë 6 gabimet që meshkujt zakonisht i bëjnë gjatë puthjes, të cilat nuk duhet t’i bëni më: 1.Frymëmarrja e keqe Sigurisht, askush nuk dëshiron një...

Vlora Çitaku shfaqet joshëse në të bardhë (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, është shquar gjithmonë për elegancën e saj. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet...

Harrojeni! Për sonte nuk do të shihni femër më seksi (Foto)

Dielli po nxeh, edhe po djeg! E verës ja shton sharmin ylli i Love Island’s, Olivia Attwood e cila ka treguar se çfarë pjeshke...

Historia e pazakontë: Shoku i ngushtë më mban në shtëpi, kur ai s’ështe unë...

Një histori e pazakonte ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku vetë personi e ka treguar atë në prestigjozen The Sun ku kjo histori...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Mom Free After Bashing 8-Month-Old With A Spoon

A South Australian woman avoided a prison sentence despite pleading guilty to bashing her 8-month-old daughter with a slotted spoon. Lorien Norman, 26, pleaded guilty...