13 C
Pristina
23 Qershor, 2018 - 07:42:10

Vuri maskën për trajtimin e fytyrës, u frikësua kur e pa vehten në pasqyrë...

Vogëlushja e njohur vetëm si Braelyn, po provonte një maskë për trajtimin e fytyrës, në shtëpinë e saj që ndodhet në Ohio të Shteteve...

“Të dal çik unë, si super p*** që jam” Live në Instagram pas shkollës,...

Janë të shumtë të rinjtë që ditët e sotme preferojnë të kalojnë orë të tëra në rrjetet sociale. Kjo për të realizuar dhe video live...

Shokon 26-vjeçarja: Si më çmendi në seks fqinji 58-vjeçar, derisa burri po…

Një grua 26-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, se si e ka tradhtuar bashkëshortin e saj me një mashkull 58 vjeçar. Ajo ka thënë...

Këto janë 6 gjërat që çdo femër dëshiron të bëjë në fundjavë

1. Presin të flirtojnë Ditën e premte në drekë, ato kuptojnë se edhe pak orë i ndajnë nga fundjava. Disa prej tyre mezi presin...

Emigranti shqiptar ‘çmendet’ nga vajza bukuroshe, i kërkon 2000€ për një natë

Ndoshta rrjetet sociale janë treguesi më i mirë se cili është temperamenti i një shoqërie, duke shpalosur vlerat dhe anti vlerat e saj. Shpesh shikojmë...

Luanët `gay` kapen teksa bëjnë dashuri me njëri-tjetrin

Ky është momenti i mrekullueshëm që një fotograf i kafshëve të egra arriti të kapte. Një takim romantik midis dy luanëve meshkuj. Dy luanë u...

Katër fjalitë psikologjikisht të dëmshme, që shumica e prindërve ua thonë fëmijëve të tyre

Ndërsa fëmijët rriten, ata duhet të edukohen në mënyrë shumë të kujdesshme, pasi mendjet e tyre janë kaq delikate. Bazamentet perceptuese të fëmijëve...

E njihni? Kjo është Lala, vajza bukuroshe e Fatmir Limajt

Lala Limaj vajza e liderit të Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj është një femër mjaftë e rritur dhe plotë stil. Ajo tashmë ka kaluar të...

Roza Lati befason me komentin për gjoksin e saj!

Gjoksi saj ka zgjuar vëmendje. Aq shumë, saqë njerëzit kanë filluar të shqetësohen për gjoksin e moderatores Roza Lati, shkruan lajmi.net Roza publikisht vite më...

Vajza nga Shkodra: Martesa që më shkatërroi, burri s’besoi së isha…

Një 24-vjeçare nga Vau i Dejës na ka rrëfyer historinë e trishtë të martesës së saj me mblesëri. “Isha 19 vjeçe e jetoja në Vaun...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Nxehet keq situata, Shpëtim Desku e nxjerrë jashtë emisionit pas këtij...

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i...

Djali i Kadri Veselit kopje e babait