13 C
Pristina
18 Korrik, 2019 - 19:37:01

Bebe Rexha mahnitë me fustanin e saj

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë hiri, i cili po duket mjaft...

Edona Llalloshi nis pushimet në një vend tropikal

Edona Llalloshi ka zgjedhur Meksikën për pushime. Këngëtarja pas angazhimeve të shumta në muzikë, ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Meksikën. Ajo ka publikuar...

Kryeministri tregon se cila është dhurata më e bukur që ia bëri gruas

Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar së fundi tek emisioni “Në Kurthin e Piter Pan”, ku ishte përballë fëmijëve që janë pjesë e këtij...

Rrëfimi emocional i Sonit për babanë e saj të ndjerë

Soni Malaj ka qenë një nga të ftuarat e kësaj jave në ‘E Diell’ në Top Channel, ku e hapi programin me një perfomancë...

Samanta publikon klipin e këngës “Ku ma le” me një koreografi interesante

“Ku ma le” është titulli i këngës më të re të Samanta Karavellës. Tekstin e ka shkruar vet këngëtarja së bashku me Geskon, ndërsa për...

Edhe LABI dhuron para për Notre Dame, ja shuma

Ndërkohë që nga e gjithë bota po mblidhen mjete për renovimin, apo rikthimin sic ka qenë të katedrales së Parisit “Notre Dame”, nga këto...

Kështu reagoi Lorik Cana, kur bashkëshortja i kërkoi të bënin fotografi

Disa fotografi shumë të veçanta i ka publikuar në rrjetin social Instagram, Monica Ercoli Cana, bashkëshortja e ish- kapitenit të Kombëtares Shqiptare, Lorik Canës...

Aktori i njohur dhe bashkëshortja fotografohen duke dal nga spitali me fëmijën

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit bashkëshortja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahriye Evcen para disa ditëve janë bërë prindër për...

Publikohet bashkëpunimi i Nora dhe Era Istrefi, “Nuk e di”

Më në fund është publikuar kënga e shumëpritur e motrave Istrefi. “Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes shqiptare, Nora dhe Era Istrefit, të cilin...

Kida vjen imazhet të reja

Këngëtarja simpatike Kida, po vazhdon të jetë ende mjaft e pëlqyer dhe aktive me këngë e projekte të shumta. Por, krahas kësaj, Kida vazhdimisht sjell...
20,378FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Heroi i Kosovës flet pas fitores historike – e bën deklaratën...

Sulmuesi i Kosovës, Elbasan Rashani ka folur pas golit të fitores kundër Bullgarisë.Kosova fitoi 3:2 në udhëtim te Bullgaria në Sofje, transmeton InsportiHeroi me...