13 C
Pristina
24 Mars, 2019 - 03:10:14

Modelja shqiptare ju lë pa frymë, përplas të pasmet me kolegen në pasarelë (Video)

Ajo është një nga emrat më të njohur në fushën e modës dhe pasarelave në mbarë botën. Tika Camaj, modelja me origjinë shqiptare që prej kohësh...

‘Gylsereni’ përgënjeshtron spekulimet për kancer duke u fotografuar me… (Foto)

Nurgul Yesilcay është një nga aktoret më të njohura në Turqi, ndërsa për publikun shqiptar ajo njihet si ‘Gylsereni’ nga seriali “Fate të kryqëzuara”...

Rosie Huntington-Whiteley & Jason Statham Welcome Baby Boy Jack!

Rosie Huntington-Whiteley and Jason Statham are proud parents to a baby boy! The 30-year-old model announced the news on Instagram, including a photo and the baby boy’s name...

Kështu e ruan dhe trajton gjoksin Blerona Zeqiri (Foto)

"Rtv 21" e ka një senzacion brenda, e ajo quhet Blerona Zeqiri. Nuk bënë përshtypje fjalori i saj, as formati që e drejton dhe asgjë...

Ka diçka të re nga motrat Istrefi (Foto)

Dy motrat më të famshme në Kosovë, kanë kohë pa u parë nën shoqërinë e njëra tjetrës. Sigurisht angazhimet e shumta e kanë bërë...

Vdes aktori i mirënjohur

Është ndarë nga jeta në moshën 73 vjeçar një nga emrat më të mëdhenj të kinematografisë botërore, por dhe një nga personazhet më të...

Çifti ndahet natën e martesës: Mysafirëve nuk iu intereson, s’ka kush e ndalë vallen

Të gjithë mysafirët kanë qenë duke e pritur çiftin që të hy në restorant kur këngëtari ka lajmruar se çifti është ndarë. “Të nderuar mysafir...

Fejohet Majlinda Kelmendi? (Foto)

Xhudistja Majlinda Kelmendi është vajza kosovare e cila vazhdimisht na bën krenar në çdo paraqitje që bën në sportin e xhudos si brenda ashtu...

Modelja e famshme pozon topless (Foto)

Modelja e Victoria Secret, Sara Sampaio po kalon disa momente relaksuese në ujërat e kristaltë dhe të pastër dhe rërën e bardhë, në Tulum...

Momentet intime dhe vallëzimet ‘e nxehta’ të Lopez me të dashurin, me të cilin...

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez, në muajt e fundit nuk po ndahet nga i dashuri i saj, ish-ylli i bejsbollit Alex Rodriguez,...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Mish e birra: Thaçi shtron drekë për bashkëluftëtarët e tij të...

Presidenti Hashim Thaçi sapo ka publikuar disa fotografi në Facebook, ku tregon se sot është takuar me bashkëluftëtarë të tij në Runik të Drenicës. Presidenti...