13 C
Pristina
19 Qershor, 2019 - 09:16:57

Do habiteni pse Princesha Diana hoqi dorë nga vijëzuesi blu i syve!

Nëse flasim për grimin e Princeshë Diana-s, ajo që na vjen në mendje është theksimi i mollëzave me të kuqe dhe vijëzimi i syve...

Vajza i tha “Po” propozimit për martesë, por djali bie nga ura dhe…

Një 32-vjeçar ka humbur jetën në një mënyrë paradoksale pas lajmit të gëzueshëm se e dashura pranoi propozimin për martesë. 32-vjeçari, emri i të cilit...

Femrat më të mira për martesë nga të gjitha shenjat e horoskopit: A jeni...

Të gjitha femrat janë të mrekullueshme, mirëpo disa megjithatë janë më të mira ndër të mirat. Mësoni se midis cilave shenja të horoskopit fshihen femrat...

“Po iki në dasëm se martohet Berti”/ Vajza “ia bën 8 me 2” djalit,...

Në një marrëdhënie, shumë të rinj vendosin që t’i sqarojnë gjërat që në fillim dhe kështu i vendosin disa limite njëri – tjetrit. Por çfarë...

Ju tregojmë për sa orë gjumë në ditë ka nevojë çdo shenjë horoskopi për...

Kur vjen fjala te gjumi, duket se të gjithë kemi nevojë të flemë edhe disa orë më shumë nga sa bëjmë normalisht dhe kjo...

Femra, asnjëherë mos i bëni këto gjëra për hir të partnerit!

Secila grua dëshiron të ketë një lidhje të lumtur dashurie. Por shumë shpesh, disa prej tyre në kërkim të kësaj lidhjeje të lumtur dashurie, sakrifikojnë...

Gjashtë mënyra për të ndryshuar

Shtatori, për shumë prej nesh është vërtetë fillimi i vitit. Pushimet janë pas krahëve tashmë dhe i kthehemi ditëve të reja, si brenda dhe...

I dogji flokët nuses në ditën e dasmës: Plas sherri në sallonin e bukurisë...

Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës është shndërruar në një dramë të vërtetë për një nuse nga Elbasani, e...

“Zë mat” gruan me dashnorin, fton tërë fshatin të shikojnë si do të hakmerret...

Në pjesën lindore të Indisë një burrë zuri gruan e tij duke e tradhtuar me një person tjetër, dhe për hakmarrjen e planifikuar ftoi...

51-vjeçari rrëfen ankthin e martesës: E tmerrshme me çfarë po më shantazhon vjehrra…

Një burrë 51-vjeçar ka rrëfyer për The Sun, ankthin e tij me vjehrrën. Ai ka thënë se qe tri vitet e fundit, vjehrra po...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

‘Millions of dollars later, we’re finally home. I get to spend...

“It took us a little while to get pregnant. Luckily, we were the first of our friends to start trying. I wasn’t constantly slapped...