13 C
Pristina
20 Maj, 2019 - 07:21:41

Modelja e famshme pozon topless (Foto)

Modelja e Victoria Secret, Sara Sampaio po kalon disa momente relaksuese në ujërat e kristaltë dhe të pastër dhe rërën e bardhë, në Tulum...

Momentet intime dhe vallëzimet ‘e nxehta’ të Lopez me të dashurin, me të cilin...

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez, në muajt e fundit nuk po ndahet nga i dashuri i saj, ish-ylli i bejsbollit Alex Rodriguez,...

Musa në Itali, shikoni me kë harbohet Dona! (Video/Foto)

Pas përfundimit të Big Brother Albania 9, ish-banori Musa zgjodhi që të largohej për ca kohë në Itali ku ka jetuar edhe më parë,...

Emina Çunmulaj vallëzon në jaht nën ritmet e këngës së Nikollë Nikprelajt kushtuar asaj...

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj, asnjëherë nuk i harron rrënjët e saja, ndërsa shpesh publikon këngë shqipe në rrjetet sociale. Këtë herë, ajo ka...

Ish i burgosuri më i pashëm në botë më i dashuruar se kurrë (Foto)

Skena të nxehta me të dashurën e re. I njohur si krimineli më i pashëm në botë, Jeremy Meeks, ka konfirmuar se është marrëzisht i...

Rikthehet Anxhela Martini…por nuk e prisnim kështu! (Foto)

Prej kohësh i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj, por mesa duket më në fund Anxhela Martini është rikthyer. Ajo ka publikuar në...

Vlora Çitaku shfaqet joshëse në të bardhë (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, është shquar gjithmonë për elegancën e saj. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet...

Shears nuk përmbahet, skena erotike me të dashurin në Ibiza (Foto)

Kush ka nevojë për ishullin e dashurisë? Jessica Shears dhe Dom Lever kanë kaluar disa kohë romantike në Ibiza ...derisa skenat e tyre janë...

Jessica Alba shfaq trupin me bikini dhe barkun e saj shtatzënë, teksa merr rreze...

Të hënën, ajo zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të tretë, përmes një postimi të papritur në Instagram. Dhe dy ditë më...

Kim Kardashian e Rusisë kallë rrjetet sociale me foton e fundit (Foto)

Një modele me trup seksi e emëruar “Kim Kardashiani e Rusisë”, ka mahnitur rrjetet sociale duke postuar një fotografi seksi. Anastasia Kvitko, 22 vjeçe, ka...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Kelmendi thotë se e kupton Flora Brovinën sa i përket fotografisë...

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka thënë se e kupton deputeten e PDK-së, Flora Brovina se...