13 C
Pristina
18 Qershor, 2018 - 20:57:59

Asnjë postim për tu shfaqur

5,406FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Arsyeja pse lojtarët shqyejnë çorapet në pjesën e prapme

Kampionati Botëror tashmë ka disa ditë që ka filluar dhe normalisht që mediat dhe tifozët menjëherë kanë filluar të merren me detajet. Një nga detajet...