13 C
Pristina
22 Maj, 2018 - 17:38:24

Bëri 1 milion ndjekës në Instagram, kështu feston Xhensila

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun. Muajt e fundit, ajo ka bërë të ditur që po pret të bëhet nënë, ndërsa...

Derisa Mensur Sfaqiu u arrestua, Vedati shtrihet në spital!

Ditën e sotme, bëri bujë lajmi për arrestimin e aktorit të njohur të “Stupcave” Mensur Sfaqiu, pasi që siç mësohet u gjetën disa lëndë...

Ish Miss Kosova vendos në zyrë fotografinë e aktorit të ndjerë të “O sa...

Bukuroshja Artnesa Krasniqi, po vazhdon të ndjejë shumë mall për ndarjen nga jeta të mikut më të afërt Art Kurti, shkruan Kosovarja. Momentet pranë tij...

I mbani mend tre vëllezërit e “Pasionet e fshehta”, ata kanë ndryshuar kaq shumë

14 vite pas xhirimeve të serialit, aktorët duken shumë më ndryshe “Pasion de Gavilanes”, apo siç përkthehet në shqip “Pasionet e Fshehta”, ishte seriali...

Gjiko tregon thesin me para, falënderon Bluntin dhe Real1 për marketing

Një sherr virtual ka nisur tash e sa javë mes reperëve Blunt e Real me Gjikon. Blunt dhe Real kanë filluar ta etiketojnë Gjikon përmes...

Krenari i dedikon fjalët më të ëmbla, por Luana bën veprimin e papritur

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë një nga çiftet më të komentuara të ‘showbizit’ shqiptar edhe pse ata nuk e kanë pohuar asnjëherë publikisht...

Ish-Miss Kosova tregon linjat trupore në bikini

Miss-Kosova 2016, Camila Barraza po ndiqet nga publiku dhe mediat edhe sot kur kanë kaluar 2 vite prej kur ajo nuk e posedon kurorën...

Çun Lajçi me dedikim prekës për ditëlindjen e vajzë së ndjerë!

Aktori i njohur, Çun Lajçi para pak kohësh përjetoj makthin më të madh që mundet të përjetoj një prind. Ai humbi të bijën e tij...

Turistë norvegjezë zbarkojnë në Divjakë, mes tyre edhe aktori i njohur

Ka zgjedhur Divjakën që të kalojë fundjavën ‘Artisti i Popullit’, Reshat Arbana së bashku me disa miq të tij, janë bërë kuriozë të vizitojnë...

Arbana Osmani përlotet pasi dëgjoi historinë e gruas nga Kosova

Shkurta, një grua nga Kosova ishte personazhi me historinë e dhimbshme të jetës së saj. Historia e Shkurtës kishte nisur 15 vite më parë kur...
5,370FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8504
CHF
0,8508
GBP
1,1410
SEK
0,0975
NOK
0,1049
DKK
0,1343
CAD
0,6605
AUD
0,6402

Artikujt e Fundit

Rrëfimi i kosovarit që mbyti me thikë ish-gruan e tij

I dyshuari i cili mendohet se ka vrarë ish gruan e tij në lagjen vjeneze Favoriten, ka pranuar të rrëfehet përpara organeve të drejtësisë....