13 C
Pristina
20 Qershor, 2019 - 09:34:21

Gold Ag: Prilli me plot këngë dëshmorësh

Gold Ag është një ndër reperët e vetëm shqiptar që i kushton vargje patriotëve dhe dëshmorëve të luftës. Këngëtari këtë gjë e ka konfirmuar gjatë...

Ja si po duket Gresa Behluli në kanagjegjin e saj

Sonte këngëtarja Gresa Behluli ka kanagjegjin e saj , ku të ftuara janë edhe shumë këngëtare të estradës. Sigurisht që festa e saj...

Atifete Jahjaga do t’iu lë pa fjalë me veshjen e saj elegante.

Jahjaga, çdoherë po mahnit me dukjen pasi që ajo ka ndryshuar tejet shumë. Atifete Jahjaga vazhdon të merret me aktivitete të tjera qysh se nga...

Afërdita Demaku shijon pushimet në Maldive

Është zëri dhe muzika saj që pëlqehet jashtëzakonisht shumë që nga fillimi i karrierës, shkruan Kosovarja Këngët e saj çdo herë lënë gjurmë në zemrat...

Enca pozon me bikini në pishinë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, di gjithmonë si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social Instagram, Enca...

Skerdi vjen me një shkrim të sinqertë dedikuar fansave: Kam blerë rroba aty ku...

Reperi i njohur Skerdi ka qenë shumë i përfolur ditëve të fundit. Javë më parë u dha lajmi se ai dha dorëheqje nga labeli “RedBox”,...

Sabri Fejzullahu i reagon Flori Mumajesit

Sabri Fejzullahu ka përmendur emrin e Florit si ndër artistët që blen më së shumti klikime në këngët e tij, gjatë bisedës në emisionin...

Yllka Kuqi habitet nga fansi që i shkruajti tri herë për diçka “urgjente”

Këngëtarja Yllka Kuqi është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj. Së fundmi, Yllka ka vendosur që të ndajë me ndjekësit një...

Justin Bieber: E dua Selena Gomezin, por jam i dashuruar në gruan time

Justin Bieber është një ndër këngëtaret më të përfolur në botë në saje të historive të dashurive. Ylli i muzikës vendosi që njëherë e mirë...

Rihanna po bëhet nënë ?

Rihanna siç dihet prej kohësh është në një lidhje me miliarderin arab Hassan Jameel. Dyshja janë fotografuar shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

‘Millions of dollars later, we’re finally home. I get to spend...

“It took us a little while to get pregnant. Luckily, we were the first of our friends to start trying. I wasn’t constantly slapped...