13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:42:19

Ledri Vula dhe Edi Rama takohen në New York

Kryeminstri i Shqipërisë, Edi Rama aktualisht po qëndron në New York ku do të mbajë disa takime, shkruan Indeksonline. Nga atje është takuar me personazhe...

Adelina, darkë romantike me Valin për Shën Valentin (Foto)

Këngëtarja Adelina Ismaili ka zgjedhur që të del e të festojë sonte për Ditën e të Dashuruarve. Adelina Ismaili konfirmoi edhe zyrtarisht se do të...

Tika Camaj ndez rrjetin, kjo foto do ju marrë mendjen

Modelja shqiptare me famë botërore ka ndezur rrjetin me publikimin e saj. Çdo postim i Tika Camajt, sidomos ato shkëputur nga setet fotografike janë të...

Ilda Bejleri “çmend” mediat greke, e cilësojnë si gazetaren më seksi në botë (Foto)

Një prej femrave më joshëse të televizioneve shqiptare, Ilda Bejleri duket se ka marrë vëmendjen edhe të mediave greke. Gazetarja e njohur e sportit ka...

Gjiko vjen me një mesazh të fortë pas aksidentit

Reperi Gjiko pas aksidentit ka postuar në facebook një fotografi me makinën e demoluar dhe një shkrim që duket qartë sa ka ndikuar aksidenti...

Nusja tregon ngacmimet seksuale të vjehrrit: Kur burri ishte në punë…

Policia e Kavajës arrestoi mbrëmjen e së enjtes një 59-vjeçar, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit. Arrestimi u krye pas denoncimit...

Luana Vjollca do ju lë pa gjumë me këtë foto seksi nga Jamaica (Foto)

Pas dasmës së motrës dhe disa angazhimeve të saj, moderatorja Luana Vjollca sërish ka ikur për pushime shkruan Dardaniapost. Këtë herë ajo ka zgjedhur destinacionin...

Akuzohet për operacione plastike, Xhensila i mbyll gojën të gjithëve me këtë që postoi

Ajo pos për këngët e saj të suksesshme, njihet edhe si këngëtarja më e bukur e skenës sonë muzikore. Por, as ajo nuk u shpëtoi...

Nuk përmbahet Zaimina, shfaqet pa të brendshme në… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari për momentin është shtatzëna më seksi në estradë Ajo gjithnjë është përfolur për linjat trupore të cilat nuk ka ngurruar asnjëherë t’i...

Pozicionet që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë! (Foto 18+)

Shumicës së grave penetrimi nuk u mjafton për ti çuar në orgazëm. Një zgjidhje të thjeshtë? Mardhenia orale. Një “must” i vërtetë për të...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...