13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:43:58

Stamboll, çifti bën aheng nën ujë

Një çift i ri nga Stambolli që merr mësime për zhytje ka organizuar nën ujë "natën e kënasë", një ceremonia që mbahet nga ana...

Skenat e para intime të ‘Princit Harry dhe Meghan Markle’ (FOTO)

Skenat e para të ‘Princit Harry dhe Meghan Markle’ të zhveshur në shtrat të filmit të shumëpritur mbi romanën e tyre sapo janë publikuar. Trajleri...

Dalin në pah problemet që kanë shkaktuar vdekjen e Blerim Pecit

Vdekja e aktorit të njohur Blerim Peci ka habitur të gjithë. Ai ndërroi jetë në moshën 44 vjeçare, përcjell arbresh.info. n’ZOOM ka realizuar një storie me...

Momente intime mes Seldit dhe Mimozës, publikohen foto duke u puthur! (Foto)

Seldi dhe Mimoza Shkodra po i shijojnë në maksimum ditët e para të fejesës. Ndonëse e kanë mbajtur mjaftë të heshtur lidhjen e tyre, ata...

Gjoksi i kësaj pjeshke do ju “çmend” (Foto)

Pjeshka e Baywatch Charlotte McKinney ka treguar super gjoksin e saj seksi derisa ka pozuar në Ibiza derisa është ndarë nga Meghan Markle Bukuroshja pra...

Shqiptari që ngacmoi modelen serbe, shmang me gjenialitet ‘incidentin ndërkombëtar’

Modelja serbe Tamara Duric, e cila këto ditë po pushon në Budva, duket se paska shkaktuar “incident ndërkombëtar”. "Gjatë argëtimit të natës, një shqiptar tentoi t’i...

Kjo bukuroshe i lë të gjitha modelet prapa me gjoks e të pasme (Foto)

Vendimi i tyre nuk zgjati shumë. Revista Playboy ka rikthyer femrat nudo. Mes tyre ajo është më e preferuara. Bëhet fjalë për modelen Amy Lee Summers. Shijoni...

“Dua të puth Luanën në buzë”, këngëtarja befason me dëshirën e çmendur

Mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës ka pasur skena nga më të ndryshmet Të shumta ishin edhe momentet e humorit, ndërsa ajo që...

Kush po i mungon Afërdita Dreshajt (Foto)

Afërdita Dreshaj ka mall për një person. E ky është vëllai i saj, shkruan Indeksonline. Këtë gjë e ka pohuar vetë këngëtarja përmes një fotoje në...

Ledri Vula dhe Edi Rama takohen në New York

Kryeminstri i Shqipërisë, Edi Rama aktualisht po qëndron në New York ku do të mbajë disa takime, shkruan Indeksonline. Nga atje është takuar me personazhe...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...