13 C
Pristina
19 Nëntor, 2018 - 13:52:57

Një bombë e vërtetë, Luana Vjollca do ju befasojë me pamjen e saj në...

Gjithmonë e më sexy duket moderatorja Luana Vjollca një daljet e saj në ekran. Tashmë çdo të shtunë Luana provokon me pamjen e saj sensuale. Këtë...

Tronditëse: Si bëri seks nëna ime me dhëndrrin tonë dhe shkatërroi martesën e motrës

Një femër 26-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” se si u shkatërrua martesa e motrës së saj. Ajo ka thënë se shkak për dështimin...

Seksi Belen, kalëron me bikini

Një foto që ka çmendur Instagramin. Më shumë se 500 mijë ‘like’ në 24 orë. Belen Rodriguez shfaqet me një mikro-bikini...

Luana Vjollca kthehet të godasë sërish (Foto)

Mendonit se Luana Vjollca tashmë që ishte rikthyer në ekran me emisionin ‘shiko kush luan’ kishte lënë pas projektet muzikore? Me anë të disa postimeve...

Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit

Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm. Zeshkanja seksi jo rallë herë poston foto në...

Për shkak të këtyre gabimeve, çdo mashkull lë një femër

Për të fituar mashkullin e ëndrrave, femrat shpesh, por edhe pa vetëdije e ndryshojnë sjelljen e tyre. Këto janë gabimet që bëjnë më së shumti...

Nuk do jua merrte mendja kurrë! Ja vendi i çuditshëm ku ka bërë seks...

Kemi dëgjuar shumë histori dashurie dhe vende nga më të ndryshme ku çiftet kanë kryer marrëdhënie seksuale. Moderatorja shqiptare, Oriela Nebiaj ka zgjedhur të zbulojë...

Kur Dua Lipa aktronte të “Familja Moderne”

Këngëtarja tashmë me famë botërore kur ishte e vogël kishte marrë edhe një rol episodik në serialin e famshëm kosovarë “Familja Moderne” Dua Lipa e...

Kjo është super-vetura që e nget gruaja e Memli Krasniqit

Meliza Krasniqi është bashkëshortja e ish këngëtarit, tashmë politikanit Memli Krasniqi. Çifti janë bashkë orej shumë vitesh, që në rini të hershme. Gruaja e Memlit merret...

Goldi do të ju bëjë me lot me rrëfimin për nënën dhe jetën para...

Reperi Gold Ag ka thënë disa fjalë me të vërtetë emocionuese në emisionin ‘Tour de Cool’. Arian Agushi, i njohur si Gold Ag është dashur...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Koalicioni parazgjedhor LDK-LVV i domosdoshëm, ky duhet me qenë kryeministër

Profesor Dr. Binak Maxharraj thotë së një koalicion parazgjedhor LDK-LVV është i domosdoshëm. Ai thotë se për ta çuar PDK-në në shtëpi duhet një koalicion...