13 C
Pristina
16 Janar, 2019 - 12:45:30

Oriola Marashi tregohet zemërgjerë me fansat, pozon me bikini dhe këmbët hapur

Ndërkohë që temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, Oriola Marashi po bën të vetën me postimet e saj për të sjellë sa më shumë...

Duda Balje ‘çmendi’ të gjithë me veshjen e saj të tejdukshme, por a e...

Dje qarkulloj lajmi se deputetja Duda Balje kishte zgjedhur një veshje jo shumë të përshtatshme. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë blu të shkurtër, e...

Ramush Haradinaj puthje pasionante me gruan ‘live’ në emision

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është i ftuari i radhës në emisionin ‘Xing’. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sa herë që merr pjesë nëpër emisionet...

Rita Ora: Në familje flasim shqip, është shumë e rëndësishme ta ruajmë gjuhën

Rita Ora ka folur për Kosovën dhe gjuhën shqipe në intervistën për revistën ‘Stylist’. Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka pozuar për revistën britanike ‘Stylist’. Ndër të...

Një super pjeshkë si Ziza Pajaziti

Ziza Pajaziti, 23-vjeçare, nga Gjakova, është femër shumë e bukur, me trup jashtëzakonisht seksi. Bukuroshja zeshkane shfaqet mahnitëse në çdo fotografi që publikon në rrjetet...

Labinot Tahiri dhe Adelina Berisha në ‘listat’ e Burdushit – këta e mohojnë

Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh herë, për të gjetur...

Çfarë skenash! Mihrija dhe Naimi pa komplekse ‘live’ në emision

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë dhuruar spektakël në emisionin në Shqipëri. Çifti kanë qenë të ftuar në emisionin 'Shiko kush luan', ku janë paraqitur...

Fotot e kësaj seksbombe nga Anglia do t’ju lëjn pa gjumë

Modelja britanike, Rosie Robinson, ka një llogari në Instagram plot me fotografi mahnitëse. Më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më të...

Qau në emisionin e Ermalit, blogerja publikon një tjetër video që u bë virale

Blogeres Dear Alyne duket se nuk i del inati me komedianin Ermal Mamaqi. Alyne ka realizuar së fundi një tjetër video ku tregon sërish momentin...

Milaim Zeka kësaj radhe godet fort n’Kosovë Show

Deputeti Milaim Zeka ishte i ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show. Anëtari i Nismës Socialdemokrate ka folur për raportet me Jakup Krasniqin, Fatmir Limajn,...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

A e keni ditur që dritaret e plastikës kanë pozitën dimërore...

Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë mund të...