13 C
Pristina
23 Prill, 2019 - 22:24:33

Fjolla Morina në pushime në Dubai: Ja kush e shoqëron këngëtaren ...

Fjolla Morina ka përfunduar me sukses projektin në “Dance With Me” dhe tashmë ka nisur pushimet. Ajo ndodhet në Maldives dhe shoqërohet nga nëna...

A e dini në çfarë moshe femrat kanë nevojë për më shumë seks?

Ndoshta pjesa më e madhe do të mendojnë se bëhet fjalë për vajzat e reja që janë rreth të 20-tave, por jo! Zbulime të shumta...

Nuk do ta besoni sa kanë kushtuar këpucët e nusërisë së Marinës (Foto)

Mbrëmja e djeshme ishte një ditë e veçantë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimit, të cilët kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. E ndërsa dasma...

Iu kërkon seks meshkujve në rrugë, reagimi i tyre do ju lë pa mend...

Ju kujtohet eksperimenti kur një mashkull u kërkon seks femrave që rastësisht i takon në rrugë? Eksperimentin e njëjtë e kishte bërë një femër me...

Këto janë 10 arsyet pse meshkujt janë të fiksuar pas gjokseve

Është e kotë të pretendoni se janë ende sytë, ata që do të tërheqin vëmendjen e meshkujve apo, në një fazë të dytë, ato...

I kërkoi gruas të bënte marrëdhënie me shokun e tij, ata i bëjnë diçka...

Ndonjëherë duhet të jesh shumë i kujdesshëm me dëshirat seksuale pasi mund ta pësosh keq. Kështu i ka ndodhur edhe një të riu britanik...

Shyhrete Behluli bëhet gjyshe

Sot në orët e para të mëngjesit është bërë gjyshe këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli . Learta ka lindur një djalë...

Mustafa pyet: Kush janë ata “të fortit” e vendimeve “të mëdha”, Komandantët? Molotovët? Paqësorët?

Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa është në kërkim të një njeriu të mençur i cili do t’i tregonte atij dhe politikanëve tjerë se si...

Si mund të fitosh nga Instagrami? Ja mëson Armina Mevlani!

Ajo menaxhon me sukses dyqanet e saj të veshjeve në Tiranë, organizon blogun personal dhe është gjatë gjithë kohës duke krijuar kontakte me firma...

Mami Majlindë shfaqet seksi në bikini (Foto)

Ish e dashura e reperit Majk, Majlinda ka rimarrë veten shumë mirë pas lindjes së djalit. Këtë e tregojnë më së miri edhe fotos që...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Introducing this summer’s new shorts – so ugly they need to...

With the risk of sounding old-fashioned, I must say today’s fashion is too revealing, both for men and women. Gone are the days when...