13 C
Pristina
24 Maj, 2019 - 17:58:25

E refuzoni seksin prej vapës? Ja 5 pozicionet më të mira për këto ditë...

Jeni një çift pasionant, që nuk ngurroni të provoni pozicione të reja për të gjallëruar edhe më tepër jetën tuaj seksuale? Ja 5 pozicionet për...

Xhesika publikon fotografi e zhveshur nga dhoma e hotelit ku kaloi natën (Foto, +16)

Këngëtarja Xhesika Ndoj vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh fotografi nga jeta e saj e përditshme, gjersa në të...

Luana Vjollca “çmend” rrjetin, bën sikur eksitohet në makinë (Video)

Ju nuk e keni parë asnjëherë në ketë gjendje! Luana Vjollca bën sikur eksitohet në makinë. Ajo është një ndër moderatoret më seksi në vend,...

Pije dhe shkumë: Ja si festohet në plazhet shqiptare (Foto)

Festat nuk ndalen në këtë sezon veror. Tirana është e njohur për jetën e saj të natës, por tashmë argëtimi zhvendoset edhe drejt plazheve. Nga Velipoja...

‘Shpërthen’ seksi në plazh, gjithë pushuesit sytë nga ta (Video, +18)

Orë më parë është publikuar një video në të cilën shihet një çift i cili bëjë marrëdhënie në plazh. Sipas publikuesit të videos ngjarja ka...

Yjet do ju çmendin me keto foto, lagen dhe tregojnë… (Foto)

Koha e nxehtë kërkon që të konsumojmë sa më shumë yjë dhe të lagemi sa më shumë të jetë e mundur. Yjet e kanë çuar...

E dashura topless do hidhej nga ballkoni, por italiani befason me deklaratën e tijë...

Zbardhet dëshmia e italianit, te dashurit te vajzes se re qe tentoi dje te hidhej nga ballkoni nga kati i tretë i një pallati...

Kaltrina Lulaj , na e prezanton edhe gjoksin shpërthyes (Foto)

Modelja e njohur nga Peja, rikthehet edhe më seksi pas pushimeve verore. Ajo në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një fotografi ku e...

DEPUTETI TAHIRI I KËNDON HARADINAJT

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi...

E vërteta rreth ndarjes së Çiljetës dhe Albanit

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dy nga personazhet për të cilët është shkruar shumë vitin e fundit. Mediat kanë aluduar prej kohësh...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Presidenti Thaçi për Sali Berishën: Ndiej keqardhje për të sa herë...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një shkrimi të gjatë të bërë në Facebook ka thënë se ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, me veprat...

Haradinaj: Reflekto Vuçiq