13 C
Pristina
22 Maj, 2018 - 17:39:28

Martial largohet nga Man Utd, zgjedh rivalin nga Premierliga

Anthony Martial prapë mund të mbetet në Premierligë. Anthony Martial pritet të largohet nga Manchester United, gjatë afatit kalimtar të verës. Mediat angleze raportojnë se sulmuesi...

Suso, ndaj Fiorentinës luan ndeshjen e fundit me Milanin?

Ndeshja me Fiorentinën të dielën, mund të jetë e fundit për Suson me fanellën e Milanit. Në kontratën e sulmuesit spanjoll ka një klauzolë shitjeje...

Kluivert shpërthen kundër Ajaxit dhe nuk rinovon: “Donin të më shisnin në Tottenham pa...

Justin Kluivert ka refuzuar rinovimin e kontratës dhe kërkon sa më parë të largohet nga Ajaxi. “Nuk do të rinovojë me Ajaxin për shkak të...

Mourinho: “Cristiano i ka dyert të mbyllura, nuk mund të largohet nga Reali”

Mourinho thotë se Ronaldo nuk mund të largohet nga Reali, “i ka dyert e mbyllura...”. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, beson se Cristiano Ronaldo...

Wenger tregon se sa ishte Arsenali afër transferimit të Messit

Arsenali kishte insistuar për Messin në vitin 2004, por Barcelona e dinte se kishin të bënin me një lojtar të talentuar dhe për asnjë...

Giggs shpreson që Bale e Reali ta mposhtin Liverpoolin në finale të Champions League

Giggs shpreson që Real Madridi do ta fitojë sërish Ligën e Kampionëve. Për hatër të Gareth Bale, legjenda e Manchester United, tani trajner i Uellsit,...

Griezmann duhet të zgjedhë: “Mbret” tek Atletico ose “ushtar” te Barça

Antoine Griezmann duhet të vendosë për të ardhmen e tij në ditët në vazhdim dhe për ta mbajtur në “Wanda Metrolpolitano” Atletico Madrid po...

Kështu do ti japin lamtumirë Iniestas tifozët e Barçës

Në ndeshjen e fundit të La Ligas si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sië e meriton para tifozëve të...

Limaj paralajmëron dy projekte të mëdha për Prizrenin

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka paralajmëruar dy projekte të mëdha për qytetin e Prizrenit. Limaj pas takimit me kryetarin e komunës së Prizrenit,...

Zyrtare: Anglia e publikon listën përfundimtare prej 23 lojtarëve të ftuar për Botëror

Gareth Southgate e ka publikuar listën përfundimtare prej 23 lojtarëve të ftuar në skuadrën e Anglisë për Kupën e Botës, me mungesa të theksuara...
5,370FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8504
CHF
0,8508
GBP
1,1410
SEK
0,0975
NOK
0,1049
DKK
0,1343
CAD
0,6605
AUD
0,6402

Artikujt e Fundit

Rrëfimi i kosovarit që mbyti me thikë ish-gruan e tij

I dyshuari i cili mendohet se ka vrarë ish gruan e tij në lagjen vjeneze Favoriten, ka pranuar të rrëfehet përpara organeve të drejtësisë....