13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:38:24

Kjo është tifozja më e bukur e Manchester United (FOTO)

Ekipi Mancherster United janë me fat që në mesin e shumë fansave e kanë një të tillë kaq seksi. Fjala është për tifozen, Katrina Maria...

Autogol qesharak i portierit në ndeshjen Bayern – Liverpool (Video)

Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Bayern Munichut, me anë të portierit Ulerich, por që është anuluar nga gjyqtari për shkak të...

​Higuain ka disa fjalë pas ndeshjes me Lazion

Gonzalo Higuain u ka kërkuar falje tifozëve të Juventusit pas humbjes në Superkupën e Italisë nga Lazio me rezultat 3:2 Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain mbrëmë...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Borussia Dortmund

Borussia Dortmundi dhe Real Madridi zhvillojnë në Signal Iduna Park ndeshjen e dytë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Në përballjen e parë, BVB...

Befasi: ​Formacionet zyrtare: United – Benfica

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Benfica Manchester United dhe Benfica kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për...

Ja pse Ozil tashmë mund të quhet lojtar i Manchester United (FOTO)

Ka pasur shumë spekulime për të ardhmen e Mesut Ozil në javët e fundit, transmeton Sovrani.info. Kjo ka qenë një temë e nxehtë javëve të...

​Zyrtare: United transferon një portier

Manchester United ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar me portierin Matej Kovar nga skuadra e FC Slovacko Matej Kovar i është bashkuar Manchester Unitedit nga...

De Boer tallet me Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve

Frank de Boer ka kritikuar Jose Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve. Trajneri holandez ka thënë Mourinho shpenzoi gjysmë miliardë euro...

Salah-Coutinho kombinim perfekt, realizojnë dy gola kundër Leicesterit (Video)

Liverpool po shkëlqen në fazën përgatitore me ndeshjet miqësore. Mohamed Salah dhe Coutinho duket se këtë vit do të jenë dyshja frikëse për kundërshtarët e...

​Reali ia merr Barcelonës zëvendësuesin e Neymarit (Foto)

Real Madrid dëshiron t’i jap një tjetër goditje skuadrës së Barcelonës Barcelona është në kërkim të një lojtari për të zëvendësuar Neymarin, i cili do...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...