13 C
Pristina
21 Mars, 2018 - 02:39:11

Guardiola me deklaratë të papritur për Pogban para derbit me Manchester Unitedin

Pep Guardiola ka deklaruar se do të dëshironte që Paul Pogba të luante në derbin e Mançesterit javën e ardhshme. Xhiron e ardhshme në Premierligë,...

A erdhi Sanchezi për para në Man Utd, flet Mourinho

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho thotë se arsyeja e transferimit të Alexis Sanchezit te “djajtë e kuq” nga Arsenali nuk ka të bëj...

Skedina e ditës për sot..

Parashikimet tona janë analizuar mjaftë mirë nga gazetarët tanë, por nuk do të thotë që ndeshjet janë të sigurta. Real Sociedad v Lleida 3+ Sevilla v...

Ndërhyrja “horror” ndaj yllit të Manchester City (Video)

Manchester City është duke luajtur ndaj Kardifit në FA Cup. Por një episod i frikshëm i ka ndodhur lojtarit të tyre, Leroy Sane i...

Shkëlqimi i gjakovarit, ylli i madh i Italisë ia kërkoi fanellën Grezdës pas ndeshjes

Eros Grezda është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës, derisa premton edhe më shumë në fanellën kuqezi. Kombëtarja shqiptare e ka mbyllur me humbje takimin...

Manchester United i fort për Real Madridin (Video)

Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit me rezultat 0-1. Goli erdhi nga Jesse Lingard në minutat shtesë të pjesë së parë, e...

Xavi: Ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Xavi mendon se Paris Saint-Germain mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon Ish kapiteni i Barcelonës, Xavi Hernandez mendon se Paris Saint-Germain me përforcimet...

​Formacionet zyrtare: Olympiacos – Barcelona

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Olympiacos – Barcelona Olympiacos dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e...

Evra si Cantona: Shkelmon tifozin (Video)

Patrice Evra humbi kontrollin përpara ndeshjes Guimaraes-Marseille, e vlefshme për fazën e grupeve të Europa League. Mbrojtësi francez ka goditur me shkelm në fytyrë një...

Vdes Agim Binaku

Agim Binaku ishte emër nga më të shquarit të gazetarisë sportive në Kosovë dhe më gjerë Me pikëllim ju njoftojmë se u nda nga jeta...
3,884FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
2NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °
EUR - Vendet anëtare të euro
USD
0,8146
CHF
0,8532
GBP
1,1401
SEK
0,0994
NOK
0,1054
DKK
0,1343
CAD
0,6234
AUD
0,6276

Artikujt e Fundit

Debat i ashpër mes Memli Krasniqit dhe Glauk Konjufcës

Deputetët e PDK’së dhe VV’së janë përplasur në Kuvend me deklarata për votimin pro dhe kundër demarkacioni. Fillimisht deputeti i PDK'së, Hajdar Beqa, akuzoi Vetëvendosjen...