13 C
Pristina
19 Nëntor, 2018 - 13:52:55

Ish-presidenti i Interit e mbron Mourinhon për gjestin ndaj Juventusit

Manchester United mori një fitore të rëndësishme me përmbysje ndaj Juventusit në Torino, por gjithçka kaloi në plan të dytë, pasi vëmendja u spostua...

Messi i ka në shënjestër 2 rekorde deri në përfundim të vitit 2018

Ndjekja e vazhdueshme e rekordeve më të fundit, arritjeve personale dhe të mëdha nga Lionel Messit nuk është asgjë e re. Ylli argjentinas i...

Raiola e konfirmon të ardhmen e Ibrahimovicit dhe Pogbas

Agjenti Mino Raiola ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic e ka derën e hapur për t’iu bashkuar Milanit sërish, derisa ka thënë se Juventusi mbetet...

Kjo është skuadra e vetme e pamposhtur në të gjitha garat në top 5...

Pas humbjes së Juventusit mbrëmë nga Manchester Unitedi në kuadër të Ligës së Kampionëve, tani Chelsea është skuadra e vetme pa humbje në këtë...

Mourinho flet pas veprimit në Torino, befason me deklaratën e tij

Ish trajneri i Interit kishte bërë një gjest interesant para Juventusit në turmën në Old Trafford, por pasi përfundoi ndeshja në Torino ku mbajti...

Kjo përshëndetje e Mourinhos, ia gërditi futbollin Juventusit

Ish trajneri i Interit, Jose Mourinho nuk ka mundur që të dal nga stadiumi i Juventusit pa bërë një përshëndetje speciale për ta Edhe pse...

Wenger tregon nëse do të emërohet trajner i Milanit

Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, i ka quajtur të rreme lajmet se ai do ta marrë drejtimin e Milanit. Në fillim të kësaj jave u...

​Pogba flet për kthimin në Man United dhe Mourinhon

Ylli francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka thënë se ai nuk është penduar që vendosi të kthehej në Angli nga Juventusi, si dhe...

​Ibrahimovici e zbulon arsyen e largimit nga Man United

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, ka zbuluar se ai u transferua në klubin amerikan LA Galaxy, në Major League Soccer (MLS), pasi që nuk dëshironte...

​Mesfushori serb i Man United refuzon t’i nderojë të rënët e luftës, shkaku i...

Mesfushori serb i Manchester Unitedit, Nemanja Matic, ka bërë të ditur se ai nuk ka pranuar ta mbajë një lulëkuqe në fanellën e tij...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Koalicioni parazgjedhor LDK-LVV i domosdoshëm, ky duhet me qenë kryeministër

Profesor Dr. Binak Maxharraj thotë së një koalicion parazgjedhor LDK-LVV është i domosdoshëm. Ai thotë se për ta çuar PDK-në në shtëpi duhet një koalicion...