13 C
Pristina
19 Nëntor, 2018 - 13:52:49

Neymar largohet nga qendra stërvitore e Barcelonës, çka ju tha shokëve? (Foto)

Neymar i është bashkuar sot skuadrës së Barcelonës pas një turneu që ka pasur në Kinë Por, sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, braziliani nuk...

Liverpool deklason Bayrnin, kalon në finale (Video)

Liverpool ka mposhtur Bayern Munichun me rezultat 3:0 për të kaluar në fianle të Audi Cup Skuadra e Jurgen Klopp ka kaluar në finale të...

Autogol qesharak i portierit në ndeshjen Bayern – Liverpool (Video)

Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Bayern Munichut, me anë të portierit Ulerich, por që është anuluar nga gjyqtari për shkak të...

​Atletico Madrid i fort për Napolin, kalon në finale (Video)

Atletico Madrid ka mposhtur Napolin me rezultat 2:1, për të kaluar në finale ët Audi Cup   Skuadra e Atletico Madridit ka përmbysur Napolin nga 0:1...

Lëndohet ylli i Realit, në dyshim për ndeshjen me Unitedin (Foto)

Zinedine Zidane ka marrë një lajm të keq pas stërvitjes së sotme   Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka marrë një lajm shumë të keq...

Neymar befason të gjithë me FOTON e publikuar në ‘Snapchat’

Paris Saint-Germain do të derdhë në arkat e Barcelonës plot 222 milionë euro për Neymarin duke e bërë atë blerjen ë të shtrenjtë në...

Tifozët e Lazios sulmojnë Tottin: Je koka e mafias…

Roma dhe Lazio janë dy rivalët e përjetshëm në Serie A. Së fundmi tifozët e Lazios kanë vandalizuar një rrugë e cila i është dedikuar...

Herrera: Është koha të rikthemi të luftojmë për titullin në Ligën Premier

Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera, ka folur për ambiciet e Djajve të Kuq për sezonin e ri. Spanjolli ka thënë se qëllimi është të...

15 vite burg dhe 75 milionë euro dënim për Ronaldon (Foto)

Cristiano Ronaldo mund të dënohet rëndë nëse shpallet fajtor për evazion fiskal Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, të hënën, ka dal para gjykatës në...

Kjo është arsyeja e rrahjes mes Neymar dhe Semedo (FOTO)

Neymar e dribloi Nelson Semedon para përplasjes së tyre në stërvitjen e ekipit të Barcelonës.
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
3NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Koalicioni parazgjedhor LDK-LVV i domosdoshëm, ky duhet me qenë kryeministër

Profesor Dr. Binak Maxharraj thotë së një koalicion parazgjedhor LDK-LVV është i domosdoshëm. Ai thotë se për ta çuar PDK-në në shtëpi duhet një koalicion...