13 C
Pristina
18 Korrik, 2019 - 19:39:08

Real Madridi mban rekordin e shpenzimeve brenda një afati kalimtar, mbi 250 milionë euro...

Real Madridi është skuadra që ka shpenzuar më së shumti për blerje brenda një afati kalimtar. Gjiganti spanjoll është skuadër që njihet për blerjet e...

Real Madridi mban rekordin e shpenzimeve brenda një afati kalimtar, mbi 250 milionë euro...

Real Madridi është skuadra që ka shpenzuar më së shumti për blerje brenda një afati kalimtar. Gjiganti spanjoll është skuadër që njihet për blerjet e...

Messi dhe Suarez bindin Neymarin që të qëndroj te Barça

Neymar thuhet se është bindu të qëndroj te Barcelona nga dy bashkëlojtarët e tij, Lionel Messi dhe Luiz Suarez. Ditëve të fundit është folur shumë...

Mourinho nuk harron të kaluarën, dhuron përqafime të ngrohta për lojtarët e Realit (Video)

Mbrëmë (e diel) në kuadër të International Champions Cup u takuan Real Madridi dhe Manchester Unitdi, por në fund triumfuan Djajtë e Kuq. Në këtë...

Manchester United i fort për Real Madridin (Video)

Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit me rezultat 0-1. Goli erdhi nga Jesse Lingard në minutat shtesë të pjesë së parë, e...

Real Madridi arkëtoi 120 milionë vetëm nga tre rezervistë

Një bankë rezervë të artë si të Real Madridit. Deri më tani Los Blancos ka shituar tre lojtarë dhe nga këta përfituar miliona. Bëhet fjalë për...

​Chelsea mposht United për talentin Brazilian (Foto)

Chelsea është shumë pranë transferimit të sulmuesit brazilian, Richarlison Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ende nuk është i kënaqur me sulmin e tij, pavarësisht transferimit...

Zidane: Mbappe? Gjithçka mund të ndodh, mungon një sulmues

Pas largimit të Alvaro Moratas drejt Chelsea situata në sulmin e Real Madridit ka ndryshuar. Për këtë është i vetëdijshëm edhe Zinedine Zidane, i cili...

Salah-Coutinho kombinim perfekt, realizojnë dy gola kundër Leicesterit (Video)

Liverpool po shkëlqen në fazën përgatitore me ndeshjet miqësore. Mohamed Salah dhe Coutinho duket se këtë vit do të jenë dyshja frikëse për kundërshtarët e...

Thyen të gjitha rekordet, Reali ofertë të pabesueshme për Mbappen

Real Madridi është duke tentuar me çdo kusht transferimin e talentit francez, Kylian Mbappe. Sulmuesi i talentuar ka shkëlqyer në dy vitet e fundit me...
20,378FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

Heroi i Kosovës flet pas fitores historike – e bën deklaratën...

Sulmuesi i Kosovës, Elbasan Rashani ka folur pas golit të fitores kundër Bullgarisë.Kosova fitoi 3:2 në udhëtim te Bullgaria në Sofje, transmeton InsportiHeroi me...