13 C
Pristina
20 Qershor, 2019 - 09:30:53

Lamtumirë Barcelonë (Foto)

Neymar u ka thënë shokëve të Barcelonës se do të transferohet në Paris Saint-Germain Ylli brazilian, Neymar ka vendosur që të largohet nga Barcelona. Ai...

⚽ Morata arrin në Londër, deklarata e spanjollit nuk do t’iu pëlqejë Zidanes dhe...

Alvaro Morata tashmë ka mbërritur në Londër për t’i kryer testet mjekësore para nënshkrimit të kontratës me Chelsean. Përforcimi i ri i Chelseas, Alvaro Morata...

Silva: Neymar mirësevjen në PSG

Thiago Silva, kapini i Paris Saint-Germain, mendon se Paris Saint-Germain i duhet një lojtar si Neymar Ylli brazilian, Thiago Silva ka folur për transferimin e...

​Zidane e pranon: Këtë sezon do të jetë më e vështirë

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane për herë të parë ka folur që prej shkuarjes në Amerikë Zinedine Zidane ka thënë se janë duke punuar...

Transferimet e 19 korrikut që mund t’iu kenë ikur

Edhe sot ka pasur transferime të lojtarëve, por jo shumë të bujshme si në ditët e kaluara.  Padyshim që transferi që ka tërhequr vëmendjen më...
5,404FansaPëlqeje
10NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
Prishtina
light rain
5 ° C
5 °
5 °
86%
6.7kmh
75%
Pre
6 °
Sht
7 °
Die
1 °
Hën
3 °
Mar
4 °

Artikujt e Fundit

‘Millions of dollars later, we’re finally home. I get to spend...

“It took us a little while to get pregnant. Luckily, we were the first of our friends to start trying. I wasn’t constantly slapped...